Xiaomi Redmi 6

Vzhled a displej
Bohužel není ani na kousíčku kovový, což je trochu škoda. I přesto, že je plast pevný a nikde se neohýbá, tak bych doporučil zakoupit speciálně Xiaomi Redmi 6 obal. Není to jen kvůli tomu, že si přímo mobil nezašpiníte a uchováte ho v suchu i při polití, ale hlavně ho ochrání i proto větším pádům. Přeci jen se může stát, že Vám někde omylem spadne. To by byla velice nepříjemná záležitost, protože oprava by se dost prodražila. Displej v poměru s přední stranou dosahuje dobrých výsledků. I zaoblení a celkový tvar rámu je příjemný. Není na něm žádné přehnané zaoblení jako u jiných mobilů.
mobilní telefon
Také nesmíme zapomenout na decentní diodu, jenž klasicky upozorní na přijaté upozornění. Zezadu najdeme čtečku otisků prstů, což je v dnešní době už standart, ale ovšem i duální fotoaparát. Na boční straně jsou klasické tlačítka na uzamknutí a ovládání hlasitosti. Na těch nenajdeme nic zvláštního či výjimečného. Uživatelé oceňují i pohodlné držení, protože nijak nesklouzává. A nyní již k displeji. Najdeme zde velice slušnou kvalitu obrazu. To s dobrou barevností dokáže zázraky.
kryt na mobil
Používání
Případně se dá barevnost upravit podle vlastní představy. Určitě potěší rychlost celého systému. Nic se v žádném případě neseká a pracuje úplně plynule. Zvládne slušně i náročné hry, které některé telefony v této cenové kategorii mají problém utáhnout. Dále si můžeme hodně pohrát v nastavení, protože lze použít hodně chytrých funkcí. Například kromě zámku obrazovky se dá uzamknout i aplikace. Samozřejmě u her je to zbytečné, ale pro ochran třeba účtu je to super věc. Heslo posune bezpečnost zase o úroveň výše. Při intenzivním užívání není žádný problém, aby vydržel celý den bez nabití, což je taky důležité. Fotoaparát a zejména natáčení potěší. Mobil dostal elektronickou stabilizaci, což zabrání klasickým otřesům rozklepání obrazu. Fotografování není také pozadu, takže vyfotíte nádherné fotky, jež jsou pěkně barevné, ale ne zas moc.