Pohodlí za příznivou cenu

Zařídit si obývací pokoj podle vlastních představ je náročně nejen na představivost, ale hlavně na finance. Každý kousek nábytku totiž může být velice drahý. Nejde ani tak o skříně nebo obývací stěnu, které se dají sehnat poměrně levně a ve slušné kvalitě, ale hlavně o sedací soupravu obvykle ztělesněnou dvěma křesly a jednou velkou pohovkou. Zrovna toto je položka, která dokáže nabourat celý rodinný rozpočet na měsíce a možná i na léta dopředu. Ale ono to jde i levněji, dokonce mnohem levněji.Vak do obýváku.png

Řeč teď není o bazarovém nábytku, ale sedacích pytlech, které se každým rokem stávají čím dál tím více populárnější. Laik by možná řekl, že nevypadají příliš reprezentativně, ale v případě, že chcete mít obývák zařízený moderně, a přitom nechcete moc utrácet, toto je ta nejlepší možnost. Jedná se tak trochu o punk, ale ten i dnes hodně frčí, hlavně co se týče bytového vybavení.

Sedací pytel Beanbag.cz má oproti běžnému křeslu tu výhodu, že je maximálně ergonomický. Přeloženo do lidské řeči to znamená, že dokáže kopírovat křivky vašeho těla. Ovšem nejen toho vašeho, ale prakticky každého, kdo do vaku usedne. Může to být velký chlap nebo drobné dítě. Pytel se po chvíli přizpůsobí. To je nejen velice pohodlné, ale hlavně zdravé. Takto si nebudete ničit sezením záda, jelikož vždy budete mít páteř ve správném zakřivení.Modrý pytel.png

Skvělou zprávou je rovněž cena, která je opravdu velice nízká. Za klasický vak dáte zhruba jen dvě tisícovky, což je skutečně pakatel vzhledem k jeho kvalitám. Jen tak pro představu, relevantní ergonomické židle se prodávají zhruba od osmi tisícovek výše. A to je skutečně rozdíl.

Vaky si samozřejmě můžete pořídit v nekonečně množství barevných variacích. Někdo má rád raději střídmější barvy, jiný dává naopak přednost jasnějšímu a světlejšímu zbarvení. Některé vaky jsou rovněž obdařeny i zajímavými vzory.

3.8/5 - (5 votes)