Módní policie u batolat

on

I když se může zpočátku jevit módní svět jako záležitost pro dospělé, už tomu dávno není tak. Rodiče si totiž dávají pořád více záležet na tom, do čeho jejich malé ratolesti obléknou, a jestli je to vůbec momentálně trendy nebo už vlastně dávno „OUT“.
batole u postýlky

HLAVNĚ, AŤ JIM TO SLUŠÍ…

Z pohledu módních přešlapů, si už dnes málokterý rodič dovolí obléknout jeho batole do outfitu, který se už nějakou dobu nenosí. V současnosti se hledí i na to, jakou parádou oslní rodiče další rodiče nebo celkově veřejnost tím, že jejich rostoucí miminko vypadá na první pohled jako nejmodernější dítě, které by klidně prorazilo v této oblasti.
děvčátko s mašlí

ROZDÍL MEZI TRENDEM A POHODLÍM

Kdyby děti mohly mluvit, jasně by se vyjádřily k tomu, v čem se cítí pohodlně a dobře a co i za cenu, že je to nejvíce „IN“ odmítají mít na sobě i pouhých 5 minut.Vypozorovat to můžete jako rodiče pláčem, škrábáním a neustálým napravováním oblečení, které sice vypadá jako z pohádky, ale komfort bohužel nepřináší.
Co je tedy pro děti nejvíce luxusní záležitostí?
1.     OVERALY– bezesporu nelze vytknout této skutečnosti nic. Overaly jsou nadčasové, pohodlné, dostatečně volné a prostorné a tolik oblíbené, že je opravdu jedno, jestli jsou momentálně v kurzu nebo nikoli. Za tento druh oděvu je rádo každé dítě a přesvědčit se o tom můžete v každé situaci. Ať už se jedná o overal na spaní, na hraní nebo zimní na ven.
2.     BAVLNĚNÉ LÁTKY– bohužel i v módním průmyslu se snaží vyprodukovat co nejhezčí typy oblečení, jak pro holky tak pro kluky, které jsou ovšemz umělých materiálů, co žádné dítě nestrpí. Ohlížejte se raději za kvalitou bavlny a s ní spojenou jednoduchostí dětských bodýček, triček, tepláčků nebo mikin, které jsou příjemné na dotek a teplé současně. Na různé kostýmy superhrdinů nebo „načančané princeznovské“ šaty a sukýnky, mají ještě spoustu času.
boty chlapečka
3.      ZDRAVOTNÍ OBUV– i co se týče bot, je nabídka dětských a samozřejmě roztomilých párů bohatá. Ne vždy však splňuje normy, kterým by měly odpovídat z hlediska zdravotní nezávadnosti. I když se vám to nemusí líbit, nejlepší volbou jsou zdravotní boty, které se starají o klenbu, pohodlí a přesnost dětské nožičky, i když nejsou tolik parádní jako ty z butiku.

4.5/5 - (10 votes)