Masáž může oživit váš partnerský život

on

Může se stát, že se váš partnerský či milostný život dostane do slepé uličky. Něco nefunguje, s partnerem se neustále hádáte a nevíte, co dál. Pokud mezi sebou s partnerem či partnerkou ztrácíte spojení a máte pocit, že už mezi vámi není ta sama vášeň jako dřív, vyzkoušejte tantrickou masáž.
předehra k sexu

Co získáte s tantrickou masáží?

Základními výhodami tantrické masáže je získání nové životní síly, vysoké vzrušení, péče o intimní partie, celkové fyzické a duševní uvolnění a především možná cesta vás samých k sobě. Abyste si tuto masáž mohli patřičně užít, musíte vědět, jak se uvolnit. K tomu vám i vašemu partnerovi pomohou profesionální masérky, které rozhodně ví, co dělají. Zároveň se určitě také hodně otevřete před přítelem či manželem. Právě tato otevřenost a přístupnost vám postaví nové základy pevného vztahu.

Jak vše probíhá?

Úplně na začátku si vyberete aromaterapeutický olej s afrodiziakálnímu účinky. Některá masážní studia vám možná na výběr nedají, ale většina určitě ano. Během masáže celého těla jsou používány nahřáté ručníky i hebká peříčka. Je to nejen z důvodu kvalitní masáže vašeho těla, ale samozřejmě také kvůli navození erotické atmosféry.

Tantrická masáž není žádnou náhradou sexuálních služeb a během masáže také ani nejde o dosažení vyvrcholení, i když se to často může stát. Jedná se především o masážní hmaty v oblasti třísel, vnitřní strany stehen a vašich intimních partií, které díky zvýšení energie v celém vašem těle mohou navodit také zvýšení vašeho libida.
hořící čajovky
Pro jednotlivce i páry jsou tantrické masáže skvělou příležitostí, jak si odpočinout, uvolnit a prohloubit své budoucí sexuální zážitky. Celá tato zkušenost pro vás i vašeho partnera může být nezapomenutelnou činností, kterou možná budete rádi provozovat společně i do budoucnosti. Tato masáž ovšem není jedinou možností, jak prohloubit svůj vztah s partnerem. Existuje i mnoho dalších způsobů .