Je dobré žádat potisk triček levně?

Móda je velmi prchlivá věc. Jednu chvíli jsou „in“ kalhoty do zvonu, v další minutě už jsou passé. To však neplatí o stálicích, kterými jsou trička s potiskem. Má to i svůj důvod, a tím je především jejich široká variabilita. Nemění se tedy artikl samotný, módě podléhá pouze potisk.

Mnoho z nás by si rádo nechalo vyrobit triko s potiskem podle svého návrhu, ať už jde například o fotografii, vlastní umělecký výtvor, nebo třeba jen logo oblíbeného seriálu. A mnoho společností právě toto umožňuje. Jak ale mezi nimi vybrat tu pravou?
modré triko

Nejklasičtější jsou samozřejmě trička s fotografiemi. Mnoho z nás je dává například jako vánoční či narozeninový dárek. Na tom není nic špatného, je však třeba dobře vybírat. A to hned podle několika kritérií.

V první řadě se zajímejte o kvalitu materiálu. Těžko budete mít z trika radost, když se vám po několika vypráních rozpadne. Stejně důležitý je i typ potisku a samozřejmě jeho kvalita. Je možné jej prát v pračce? Nesmyje se? A jak je to s žehlením? Toto vše jsou otázky, na které je třeba znát odpověď, než dáte nějaké společnosti své těžce vydělané peníze.

Zbývá tedy otázka: je možné udělat potisk triček levně? Zde je odpověď složitější, v obecné rovině však lze říci, že ne. Rozhodně tedy ne bez toho, že by se to podepsalo na kvalitě výsledného produktu. A pokud jej zamýšlíte jako dárek, pak se rozhodně vyplatí investovat více.

Pokud chcete triko s vaší fotografií, pak je třeba uvážit ještě další věc, a tou je její kvalita. Je nutné si uvědomit, že oproti klasické papírové dojde k jejímu zvětšení a rozostření. Je tedy nutné vybrat dostatečně ostrou, aby se nakonec z postav nestaly pouhé šmouhy, ve kterých pouze znalec pozná, o koho by mělo jít.
nákres klasického trička

Dále je potřeba promyslet, zda budeme dané oblečení nosit pouze doma, nebo zda jej budeme chtít i do společnosti nebo například do práce. Je tedy třeba vybrat vhodný motiv. Například nahé fotografie miminek na kožešinách jsou roztomilé, ale opravdu chcete, aby každý na ulici viděl vašeho potomka nahého? Myslete i na to, že i s tričkem „na doma“ budete chodit ven, například vynášet odpad.

Jak je vidět, je tedy nutno při výběru vhodného oblečení hodně promyslet. Doufám, že vám tento článek alespoň trochu pomohl.

5/5 - (1 vote)